Arapça Dil Eğitimi

Arapça eğitimlerimiz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Evrim Dil Kurslarında Arapça eğitimi Ana Dili Arapça olan öğretmenlerimiz tarafından başarıyla verilmektedir. Arapça 22 Orta Doğu ülkesinde 200 milyona yakın bir nüfus tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca 24 Arap olmayan Müslüman ülkede 1 milyara yakın bir nüfus tarafından kullanılan bir dildir. Kullanıldığı coğrafya itibariyle, dünya tarihinin, kültürel birikiminin ve ekonomi gerçeklerinin temel merkezlerini oluşturur. Antik arkeoloji ve Mısır'daki piramitler, sfenksler gibi tarihi eserler ve Arapçanın edebi yoğunluğu, Arapça öğreniminin önemini artıran öğelerdir. Uluslararası ticaret, politika bilimi, uluslararası hukuk ve kültür tarihi öğrencileri, uzmanları ve meraklıları için Arapça öğrenmek çok şey kazandırabilir. Petrol üretimi ve petrokimya endüstrileri sebebiyle dünyanın ilgisi birçok Arap ülkesinin ekonomileri üzerindedir. Türkçenin yüzde kırkını Arapça kelimeler oluşturmaktadır. Bu yüzden Arapça Türkler için önemli bir dildir.

ARAPÇA KONUŞULAN ÜLKELER
Cezayir, Bahreyn, Çad, Komor Adaları, Cibuti, Mısır, Etiyopya, Gazze Şeridi, Irak, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Moritanya, Fas, Amman, Katar, Suudi Arabistan, Somali, Sudan, Suriye, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Batı Şeria, Batı Sahra, Yemen Arap Cumhuriyeti, Eritre, Tanzanya.

  • Demo ders
  • Cambridge yetkili sınav merkezi
  • Başarılı olan öğrencilerimize ücretsiz yurt dışı olanağı

İngilizce Kursu

İngilizce eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Almanca Kursu

Arapça eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Fransızca Kursu

Fransızca eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Fransızcanın tercih edilmesi doğru bir karardır. Ayrıca İnternet'in ikinci dilidir ve 25'ten fazla Afrika ülkesinde ticaret ve iş hayatının resmi dilidir.

İspanyolca Kursu

İspanyolca eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Arapça Kursu

Arapça 22 Orta Doğu ülkesinde 200 milyona yakın bir nüfus tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca 24 Arap olmayan Müslüman ülkede 1 milyara yakın bir nüfus tarafından kullanılan bir dildir.

Rusça Kursu

Rusça 30 Slav ülkesinde konuşulan dünyanın en yaygın dillerinden biridir.30 Slav ülkesinin 20'sinde anadil, 10'unda 2.dil olarak konuşulmaktadır.