İspanyolca Dil Eğitimi

İspanyolca eğitimlerimiz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Evrim Dil Kurslarında İspanyolca eğitimi Ana Dili İspanyolca olan öğretmenlerimiz tarafından başarıyla verilmektedir. Değişen ve gelişen ekonomik koşullar tüm dünya üzerinde tek bir yabancı dil bilmenin artık yeterli olamayacağını göstermiştir. İkinci dil öğrenme gereksinimi bu noktada ortaya çıkmıştır. Pek çok insan artık farklı diller konuşarak iş dünyasında başarılı olabileceğini düşünmektedir. Bu anlamda bakıldığında Dünyada 300 milyon insan tarafından kullanılan beşinci yaygın dil olduğu bilinen İspanyolcanın tercih edilmesi doğru bir karardır. Ziraat, bankacılık, işletme, iletişim, inşaat, kriminoloji, acil yardım servisleri, gazetecilik, tıp, öğretmenlik, seyahat endüstrisi meslek dallarında çalışanların öncelikli tercihi İspanyolca olmaktadır.

  • Demo ders
  • Cambridge yetkili sınav merkezi
  • Başarılı olan öğrencilerimize ücretsiz yurt dışı olanağı

İngilizce Kursu

İspanyolca eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Almanca Kursu

Almanca eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Fransızca Kursu

Fransızca eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Fransızcanın tercih edilmesi doğru bir karardır. Ayrıca İnternet'in ikinci dilidir ve 25'ten fazla Afrika ülkesinde ticaret ve iş hayatının resmi dilidir.

İspanyolca Kursu

İspanyolca eğitimlerimiz profesyonel Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Dünyada 300 milyon insan tarafından kullanılan beşinci yaygın dil olduğu bilinen İspanyolcanın tercih edilmesi doğru bir karardır.

Arapça Kursu

Arapça 22 Orta Doğu ülkesinde 200 milyona yakın bir nüfus tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca 24 Arap olmayan Müslüman ülkede 1 milyara yakın bir nüfus tarafından kullanılan bir dildir.

Rusça Kursu

Rusça 30 Slav ülkesinde konuşulan dünyanın en yaygın dillerinden biridir.30 Slav ülkesinin 20'sinde anadil, 10'unda 2.dil olarak konuşulmaktadır.