Young Learners

Aynı zamanda Çocuklar için İngilizce (YLE) olarak da bilinen Cambridge English: Çocuklar için 7 – 12 yaş öğrencilerin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri konusunda ne kadar ilerleme kaydettiklerinin tutarlı bir şekilde ölçülebilmesini sağlamaktadır. Sınavlar öğrenmeyi eğlenceli hale getirecek şekilde tasarlanmıştır ve çocuklar sertifikalara erişme ve ilerlemelerini kaydeden "şiltler" kazanma yönünde teşvik edilmektedirler.

İngilizce öğrenmenin eğlenceli hale getirilmesi
İngilizce öğrenmek ve doğru yeterliliği kazanmak çocuğunuzun hayata bir adım önde başlamasını sağlayabilir ve bu da iş imkanlarını artırarak yurtdışında okumaya ve çalışmaya giden yolu açabilir.
Genç yaşta İngilizce öğrenen çocuklar hayatları boyunca onlara yardımcı olacak bir avantaja sahip olurlar. Ne kadar erken yaşta başlarlarsa o kadar iyidir. Doğru yöntemlerle İngilizceyi hızlı ve etkili bir şekilde ve eğlenerek öğrenebilirler. En temel sertifika bile iş ve öğrenim hayatlarında yararlı olacak yeterlikler için bir başlangıçtır.
Yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli bir hale getirilmesi ilerlemenin teşvikinin ve özgüven aşılanmasının önemli bir kısmını oluşturur. Cambridge English: Young Learners daha genç yaştaki çocukların Starters, Movers ve Flyers adlı üç sertifikayı kazanmaya çalışmalarını teşvik etmektedir. İlgi çekici malzemelerin kullanılmasıyla çocuklar iyi bir İngilizce kavrayışı haline gelecek gerçek dil becerileri kazanırlar.

Evrim SOL

  • Demo ders.
  • Cambridge yetkili sınav merkezi.
  • Almanca sınav merkezi..
  • Başarılı olan öğrencilerimizi ücretsiz yurt dışına gönderiyoruz.